Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Regulamin

I. INFORMACJE OGÓLNE

1.1 Sklep internetowy, działała pod adresem: www.auto-starter.com, prowadzony jest przez firmę: Auto-Starter Jan Kaszubowski z siedzibą w Starogardzie Gdańskim przy Armii Krajowej 9 F, 83-200, posiadającą numer NIP: 592-000-1087, REGON: 190856251, zwanym Sprzedającym

1.2 Niniejszy regulamin dotyczy świadczenia usług sprzedaży towarów z branży elektromechaniki pojazdowej za pośrednictwem sklepu internetowego.

1.3 Wszelkie prawa autorskie do niniejszego serwisu oraz zawartych w nim treści należą do firmy Auto-Starter Jan Kaszubowski.

1.4 Zatwierdzając zamówienie Klient równocześnie akceptuje wszystkie punkty niniejszego regulaminu.

II. PROCEDURA SKŁADNIA ZAMÓWIEŃ

2.1 Brak minimalnej wartości zamówienia składanego poprzez system sklepu internetowego auto-starter.com.

2.2 Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe dokonanie rejestracji  oraz wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia.

2.3 Sprzedający zastrzega sobie prawo do weryfikacji danych klienta podanych przy weryfikacji poprzez kontakt elektroniczny lub osobisty z klientem w celu potwierdzenia danych wskazanych przy rejestracji.

2.4 Sprzedający zastrzega sobie prawo do usunięcia konta klienta i zablokowania dostępu do usług sprzedającego, gdy dane podane przy rejestracji okażą się nieprawdziwe (fikcyjne).

2.5 Każda transakcja potwierdzana jest paragonem fiskalnym lub fakturą VAT.

2.6 Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

2.7 Zakupione produkty są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.

2.8 Zastrzegamy sobie prawo do telefonicznego potwierdzenia zamówienia.

2.9 Sprzedający zastrzega sobie odstąpienia od sprzedaży towaru, jeśli jest on niedostępny w magazynach Sprzedającego.

2.10 Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu zrealizowania zamówienia.

2.11 Klient nie może anulować zamówienia, które już zostało zrealizowane oraz wysłane.

III. REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

3.1 Zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego można składać przez całą dobę, codziennie.

3.2 Zamówienia realizowane są codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

3.3 Zamówienie, które wpłynęło po godz. 14:00 realizowane jest następnego dnia roboczego.

3.4 Firma nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.

IV. DOSTAWA TOWARU

4.1 Wszystkie zamówienia wysyłamy na adres podany przez klienta firmą kurierską DPD lub Pocztą Polską zgodnie z wybranym dostępnym sposobem dostawy.

4.2 Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwość wysyłki na terenie Europy.

4.3 Darmowa dostawa w dniu zamówienia na terenie powiatu Starogard Gdański tylko po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

V. CENY TOWARÓW

5.1 Wszystkie ceny towarów podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

VI. PŁATNOŚCI

6.1 Płatność za towar może być dokonywana przez klienta:

      - Przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy,

      - gotówką w przypadku odbioru towaru przez klienta własnym staraniem i na własny koszt z siedziby sklepu auto-starter.com,

      - gotówką do rąk przewoźnika, w przypadku dostawy towarów za pośrednictwem przewoźnika.

6.2 Dla stałych klientów możliwe jest ustalenie dłuższego terminu płatności.

VII. ZWROT TOWARÓW PRZEZ KONSUMENTA

7.1 Zwrot towaru w trybie art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów [...] (Dz.U.00.22.271 z dnia 31 marca 2000 r.) Kupujący będący konsumentem w rozumieniu Kodeksu Cywilnego który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie dziesięciu dni. Termin czternastodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi - od dnia jej zawarcia. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem lub załączyć do przesyłki ze zwracanym towarem.

7.2 Zgodnie z w/w ustawą zwracany towar powinien być w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.

7.3 Zwrot towaru do sprzedawcy powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży. Zwrot następuje za pisemnym potwierdzeniem odbioru towaru przez sprzedawcę. Wraz z odsyłanym towarem klient winien zwrócić wszystko co otrzymał.

7.4 W sytuacji, gdy konsument zdecyduje się na zwrot towaru a decyzję poprze pisemną deklaracją, oraz gdy zostaną w całości spełnione postanowienia ust. 3, umowę kupna/ sprzedaży uważa się za nie zawartą. Konsumentowi zostanie wystawiona korekta do dokumentu zakupu.

VIII. REKLAMACJA TOWARÓW

8.1 Jeżeli zakupiony towar zawiera wady lub jest niezgodny z umową, koszty zwrotu przesyłki pokrywa Sprzedawca. Zgłoszona wada lub niezgodność towaru podlega weryfikacji przez sprzedawcę, który stwierdzi czy wada lub niezgodność towaru istniała w chwili jego wydania.

8.2 Dostarczenie towaru w ramach reklamacji jest konieczne; Towar powinien zostać przysłany kompletny, zwłaszcza z akcesoriami, które mają wpływ na funkcjonalność danego sprzętu lub które mogą być jedną z przyczyn zaistnienia wady towaru lub niezgodności z umową. Do towaru należy dołączyć szczegółowy opis występujących wad lub niezgodności wraz z informacją w jakiej sytuacji dana wada lub niezgodność występują.

8.3 Do reklamowanego towaru należy dołączyć dokument gwarancyjny lub dowód zakupu, gdzie reklamowany towar z wraz z dokumentem zakupu należy przesłać na adres Auto-Starter Jan Kaszubowski, Armii Krajowej 9 F, 83-200 Starogard Gdański.

8.4 Po zakończeniu procedury reklamacyjnej towar zostanie odesłany na koszt Sprzedawcy, o ile zgłoszenie reklamacyjne jest zasadne.

8.5 W przypadku niezasadności reklamacji klient zostanie obciążony kosztami dostarczenia towaru.

IX. DANE OSOBOWE

9.1 Dane osobowe przekazywane przez klientów sklepu www.auto-starter.com są przetwarzane przez Sprzedawcę.

9.2 Powierzone dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie w celu:

    - Realizacji umowy,

    - jeśli klient wyrazi na to zgodę, w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.auto-starter.com.

9.3 Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.

Witryna stworzona na platformie