Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

W naszym sklepie oferujemy różne sposoby dostaw:

Paczki po przedpłacie kurierem DPD wysyłamy niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty oraz skompletowaniu zamówienia. Czas dostawy to średnio 24 godziny. Koszt dostawy to 19 zł.

Paczki za pobraniem kurierem DPD wysyłamy niezwłocznie po skompletowaniu zamówienia. Czas dostawy to średnio 24 godziny. Koszt dostawy to 20 zł.

Przesyłki pocztowe polecone priorytetowe wysyłamy Pocztą Polską wyłącznie po wcześniejszej wpłacie. Nie wysyłamy paczek pocztowych za pobraniem. Czas dostawy to od 2 do 5 dni. Koszt dostawy to 10 zł.

Klienci naszego sklepu mogą również bezpłatnie odbierać towar osobiście. W tygodniu sklep otwarty jest od 8:00 do 18:00. W soboty odbiór towaru możliwy jest w godzinach 8:00-13:00. Istnieje możliwość odbioru towaru w niestandardowych godzinach po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Proszę zawsze sprawdzać stan paczki i otrzymanego towaru w obecności kuriera oraz sporządzenie z nim protokołu reklamacyjnego w razie jakichkolwiek nieprawidłowości. Umożliwi nam to wszczęcie ewentualnej procedury reklamacyjnej. Niestosowanie się do zaleceń skutkuje brakiem możliwości reklamacji towaru uszkodzonego w trakcie transportu.

Życzymy udanych zakupów. 

Witryna stworzona na platformie